Optik do domu

Kompletní řešení / 2013
Optik do domu
http://www.optikdodomu.czPřejít na web
Rozsah: Kompletní řešení
500+ člověkohodin

Jedná se o velmi úspěšný projekt, jehož součástí je bohatá webová prezentace společnosti a její nabídky služeb. Grafická podoba byla tvořena s důrazem na přehlednost, originalitu a s maximálním přihlédnutím k aktuálním trendům ve webdesignu. Optik do domu obsahuje e-shop se 3D zkoušečkou brýlí (tzv. augmented reality) a kompletním a přehledným objednávkovým systémem. E-shop samotný je taktéž napojený na ekonomický systém Pohoda. Do části systému mají zaručen vlastní přístup i jednotliví "optičtí poradci", kde mohou sledovat své provize a dělat nákupy pro své klienty.

Optik do domu
Optik do domu

Online zkoušečka brýlí

Nákup brýlí přes internet nikdy nebyl jednodušší. Dnes si díky moderním webovým technologiím můžete brýle vyzkoušet na dálku ještě předtím, než je opravdu zakoupíte. V e-shopu vyberete brýle, které se Vám líbí, zvolíte vlastní fotografii, kterou můžete nahrát z počítače nebo přímo z webové kamery a vybrané brýle jednoduše na fotografii nasadíte.

Samozřejmostí je i zaslání zkoušených brýlí na své fotografii na e-mail, či přímé nasdílení na Facebooku. Vaši přátelé tak mohou snadno ohodnotit, jak Vám nové brýle budou slušet.

Chcete podobné řešení? Ozvěte se nám, kontaktujeme Vás a projekt spolu probereme.