HDC - Hladík Dance Center

Webdesign / 2013
HDC / Hladík Dance Center
http://www.hdc.cz Přejít na web
Rozsah: Webdesign, kódování
200+ člověkohodin

Kompletní redesign webové prezentace HDC.cz si vyžádal detailní promyšlení, naplánování a rozkreslení celkem 17 unikátních podstránek, mezi které patří úvodní stránka, taneční styly, místa výuky, profily vyučujících, rozvrhy, přihlášky, galerie a další. Zadaval, pan Martin Hladík, měl možnost se ke každé jednotlivé podstránce vyjadřovat, kritizovat a navrhovat možná vylepšení.

Grafik, který celý redesign připravoval, studoval detailně každou podstránku starého designu a zaměřoval se na kritické části, u kterých jsme s jistotou věděli, že návštěvníkům stránek vadí, či překážejí v pohybu po stránce. Nejznatelnějším vylepšením jsou dle názorů samotných návštěvníků samotné rozvrhy a především rychlé filtrování a hledání v nich.

Výsledná HTML/CSS šablona je také z naší dílny a je dbáno na funkčnost ve všech nejpoužívanějších prohlížečích, interaktivitu jednotlivých ovládacích prvků, ostrost grafických prvků i na retina dispejích a především pak maximální sémantíka kódu a tedy i optimalizace kódu, která má pozitivní dopad na SEO.

HDC - Hladík Dance center
HDC - Hladík Dance center

Pokročilé filtrování

Intuitivní filtrování dle věku, zkušeností, stylu tance a dalších kritérií. Pomocí pokročilého filtrování se lze rychleji zorientovat mezi desítkami různých tanečních kurzů.

 • HDC - Hladík Dance Center

  Společnosti Úspěšný web s.r.o. se podařilo vytvořit funkční a skvěle vypadající moderní design webových stránek, který dokáže nadchnout a přilákat nové klienty. Oceňuji zejména spolupráci celého teamu, profesionální a individuální přístup při realizaci zakázky.

  Neustále slyším chválu ze stany našich klientů, což svědčí o tom, že se dílo povedlo.

  Po dobré zkušenosti jsme rozšířili spolupráci a zadal jsem Úspěšnému webu druhou zakázku na vytvoření reklamních tiskovin, brožur a letáků a banerů.

  Hodnotím známkou 1*

  Martin Hladík, zadavatel projektu
  www.hdc.cz

Chcete podobné řešení? Ozvěte se nám, kontaktujeme Vás a projekt spolu probereme.