Jak to všechno začalo...

Historie společnosti Úspěšný web s.r.o.

Na začátku všeho byl Petr Slabý, tvůrce webových stránek při studiu na střední škole. V té době živnostník jako každý jiný - samostatný a na všechno sám. Později k sobě začal přibírat externí spolupracovníky, především tedy grafiky a kodéry webových šablon, aby se mohl věnovat jen programování složitějších aplikací v PHP.

Od té doby uplynula již řada let, Petr Slabý vystřídal několik externistů a vyměnil pohodlí domova za kancelář, kam přesunul i své místo podnikání. Vytříbený smysl pro detail a spolehlivostlákala stále nové a nové klienty. Začali jsme tvořit jako tým a bylo to znát.

Postupem času se bohužel ukázalo, že externí spolupráce není ideální, především kvůli složité komunikaci a nízké kvalitě externistů. Petr Slabý se tedy začal poohlížet po kolegách na plný úvazek. Po několika měsících postavil tým plný šikovných lidí, kde se každý z nich specializuje jen na svou konkrétní činnost a stále si tak zlepšuje své odborné dovednosti.

Dnes fungujeme na trhu již osmým rokem a upřednostňujeme využití vlastních pracovních zdrojů před externí spoluprací. Naši klienti se tak nemusejí zaobírat otázkou - kde teď seženu kodéra, když už je grafika hotová? Svěřte své projekty nám a buďte také úspěšní!

V současné době nabízíme své služby především v těchto lokalitách a v jejich okolí:

Samozřejmě u nás nehraje lokalita žádnou roli, spolupracujeme i se slovenskými, německými a francouzskými klienty!

Průběh tvorby webových stránek

Zajímalo Vás někdy, jak vlastně takový web vzniká? Co všechno za tím stojí, co vše je potřeba udělat? Tak právě pro Vás jsme vytvořili stručný průběh vývoje webu!

Slovníček

Jsou pro Vás některá technická slova nesrozumitelná? Zkuste náš slovníček internetových pojmů